• (212) 324 16 76
  • (212) 282 73 85
yersilme-1

Yer Silme Aletleri

Yer silme aletlerinin kullandıkları elektrik motorları oldukça kuvvetlidir. Yer silme aletlerinin vakum motorları 850 Watt’ a kadar ulaşabilen kapasitelere sahiptirler. Mutfak, banyo gibi ortamların hijyenini sağlayan yer silme aletleri güçlü elektrik motorları kullandıklarından elektrik motor aksamının zaman zaman arızalanması gayet doğaldır.

Yer Silme Aletleri Motoru Tamiri İçin Neden Seri Bobinaj’ ı Seçmeliyim?

Yer silme aletleri gerekli vekum veya basıncı oluşturabilmek için güçlü elektrik motorlarına ihtiyaç duyarlar. Güçlü elektrik motorları arızalandığında Seri Bobinaj’ la irtibata geçebilir ve uzman sertifikasına sahip ustalarından yardım isteyebilirsiniz.

Yer silme aletleri endüstriyeldir ve geniş alanlar için kullanılmaktadırlar. Genellikle sert zeminler için kullanılan yer silme aletleri, bir görevli tarafından idare edilirler. Endüstriyel yer silme aletleri çeşitli boyut ve performanslara sahiptirler. Bu sayede merdiven sahanlıkları, mutfak, banyo gibi zeminlerin hijyenini sağlarlar. Özellikle 300 – 400 m2’ lik alanlar için kullanılan yer silme aletleri de çok büyük elektrik motorları kullanırlar ve bu sadece altlarında bulunan fırçayı belli devirde çevirerek bölgelerin hijyen ve temizliğini sağlarlar.

yersilme-3
© Copyright 2016 Seri Bobinaj by Seri Bobinaj