• (212) 324 16 76
  • (212) 282 73 85
sumotoru-2

Su Motoru Pompası Tamiri

Su Pompası Motorları Neden Arızalanır?

Su pompalarının motorları, elektrik aksamının suyla temas etmesi veya farklı sebeplerden dolayı oluşur. İletken veya devrelerde ortaya çıkan sorunlar veya kısa devre gibi pek çok durumdan dolayı su pompalarının motorları arızalanabilir. Devre kopukluğu, kutup sargılarında oluşan aksaklıklar, kısa devre, kolektör ve fırçalarda oluşan aksaklıklar gibi pek çok sebepten dolayı su pompası motoru arızalanmış olabilir. Bu tip durumlarda, kendi güvenliğiniz, için kesinlikle su pompası motorlarını kendiniz tamir etmeye kalkışmayın. Motorun aşırı ve kapasitesinin üzerinde kullanılması, motor kapasitesinin zorlanması gibi durumlardan dolayı su pompanızın motoru bozulmuş olabilir böyle bir durumla karşılaştığınızda bobinaj konusunda uzman olan Seri Bobinaj’ ı tercih edebilirsiniz. Su pompası motorları, genellikle bobin kısımlarında oluşan arızalardan dolayı bozulur.

sumotoru-1

Su Motoru Pompası Tamiri

Su Pompası Motorları Arızalandığında Ne Yapmalısınız?

Bir su pompasının kalbi, suyun tazyikli bir biçimde akmasını sağlayan motordur. Her su motorunda olduğu gibi muhtemelen sizin kullandığınız su motoru da elektrikli bir motor kullanmaktadır. Söz konusu su ve elektrik olduğunda kendi güvenliğiniz için iki kere düşünmeniz gerekir.

Motordaki arızanın sebebi motorun akım taşıyan bobin kısımlarında oluşmuş olabilir. Motorların bobin kısımlarının yüksek gerilime sahip olduğunu ve genellikle motorun diğer kısımlarından ayrı ve yalıtılmış olduğunu kesinlikle unutmayın. Bu yüzden böyle bir durumla karşılaştığında bobinaj konusunda uzman tamircilere güvenmelisiniz. Doğru akım motorların tamiri konusunda ancak uzman birisi size yardımcı olabilir. Bobin kısımlarındaki elektrik kaçağını seri lambalar sayesinde saptayabilecek ve size yardımcı olacak uzmanlara ihtiyacınız olacaktır.

sumotoru-3

Su Motoru Pompası Tamiri

Bobinaj Hizmetinizi Bizden Almalısınız. Çünkü…

Çünkü Seri Bobinaj, alanında uzman bir ekibe sahiptir. Elektrik gibi son derece hasas bir konuda ucuz hizmet almak pahasına usta olmayan tamircilerle çalışmak, daha büyük problemlerin oluşmasına sebebiyet verebilir. Bu yüzden alanında uzman, sertifikalı ustalarla çalışmak sizler için her zaman daha iyidir. Seri Bobinaj bu sektörde tam 35 yıldır hizmet veriyor. 1981′ deki heyecan ve dikkatiyle ustalarımız, sizin teknik alandaki sorunlarınızı çözmek için deneyim ve istekle pompa ve motorlarınızın çalışmasını sağlayarak, bozukluk ve arızaları onarip tamir ederek sizlere hesaplı fiyatlarla yardımcı olmaya devam etmekteler. Gelin, motor sarımı ve bobinaj konusundaki hizmetlerimizden faydalanın ve bizden, 1981′ den bu yana işlerini aynı özveri ve heyecanla yapan Seri Bobinaj’ ın tamir ve onarım hizmetlerinden faydalanın.

© Copyright 2016 Seri Bobinaj by Seri Bobinaj