• (212) 324 16 76
  • (212) 282 73 85

HİLTİ MATKAP PAFTA SPİRAL DEKUPAJ TAMİRİ

hilti

Hilti

Özellikle yol bakım çalışmalarında ve tadilatlarda sıkça kullanılan hiltilerin gerek mekanik aksamları gerekse pompa kısımları tamiri için Seri Bobinaj’ ı tercih edebilirsiniz. Hiltiler, beton, parke veya başka bir yüzeyi parçalayıp kırmak için kırıcı / delici bir uca sahiptirler. Bu ucu hareket ettirmek için hava basıncından faydalanırlar. Hava basıncının yönlendirilmesi sayesinde hiltiler çeşitli yüzeyleri kırıp parçalayabilirler.

pafta

Pafta

Çeşitli türde vidaların yapılmasında kullanılan paftaların tamiri için de Seri Bobinaj’ ı tercih edebilirsiniz. Seri Bobinaj, 35 yıldır aynı adreste ve alanında uzman. Paftalarınızın tamire ihtiyacı varsa bizi tercih edebilirsiniz.

matkap

Matkap

Bir duvar veya yüzeyde delik açmak için kullanılan matkapların tamiri de Seri Bobinaj tarafından gerçekleştirilmektedir. Matkapların gerek mekanıik kısmı gerekse elektrik düzeneği – bobin kısmının tamiri, Seri Bobinaj tarafından gerçekleştirilebilir. Bizle irtibata geçerseniz sizlere matkap tamiri konusunda yardımcı olabiliriz.

spiral

Spiral

Bir yüzeyin cilalanması için kullanılan spirallerin tamiri için de 1981’ den bu yana adresini hiç değiştirmemiş olan Seri Bobinaj’ ı tercih edebilirsiniz.

© Copyright 2016 Seri Bobinaj by Seri Bobinaj